Bazunowe Drogi 2
Bazunowe Drogi 2

Bazunowe Drogi 2

Wydawnictwo: SOLITON
EAN: 5901571099682
Okładka: 2CD
Data wydania: 2019
Wydawnictwo: SOLITON
42.59
PLN
47,00 zł
42,59 zł
Oszczędzasz: 9% (4 zł)
Wyślemy w 36h
Najtańsza wysyłka od: 9,99 zł

Koszt dostawy:

InPost Paczkomaty 24/7 od 9,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 11,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł

Opis produktu

"Coraz częściej bezdroża zamieniają się w asfaltowe drogi, podróż na Bazunę zamiast pociągiem odbywa się samochodem, a bywa, że i samolotem, bo turyści rozbiegli się po świecie. Niezmiennie jednak spotykamy się na pieszych i kajakowych szlakach, podczas rajdów rowerowych i pod żaglami, a wieczorem siadamy przy ognisku z gitarą. Jakimi drogami wędrowała Bazuna, możecie sprawdzić sięgając do jej historii, a i dziś odkrywa wciąż nowe szlaki. Czasem wraca w stare kąty, to znów szuka miejsc, w których jeszcze nie była.

Przygotowując kolejny album, szukam piosenek z przeszłości, ale i sięgam po nowe utwory. Piosenki archiwalne oczywiście nie mają takiej technicznej jakości jak współczesne nagrania studyjne, ale są przypomnieniem atmosfery tamtych koncertów, czasem wspomnieniem ludzi, których pamiętamy. Z początkowo planowanej jednej płyty rozrósł się ten projekt przez lata do rozmiaru antologii piosenki poetyckiej i turystycznej, i zawiera już 370 utworów. Stało się tak dzięki życzliwości wykonawców, autorów, wydawców, którzy udostępnili piosenki oraz determinacji "Solitonu" i wsparciu sponsorów. Dziękuję bardzo im wszystkim.

Wdzięczny też jestem organizatorom festiwali piosenki turystycznej i poezji za to, że mam wciąż okazję do spotykania się z nowymi piosenkami i starymi znajomymi. Mam nadzieję, że zabierzecie album ”BAZUNOWE DROGI” na swoje wędrówki, a jeśli nie macie poprzednich płyt, to szybko nadrobicie ten brak. Niech i one towarzyszą Wam w drodze."

Przyjemnego słuchania

Mirosław ''Michu'' Michalski


Wykonawca: VARIOUS ARTISTS, Wydawca: SOLITON, Gatunek: PIOSENKA/POEZJA, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Rok wydania: 2019, Dźwięk: STEREO, Kraj: Polska

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.