Informacja
Wszystkie kategorie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
2692 zł 44,90 zł -39%
od ręki

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Wysyłka w ciągu 24h
2472 zł 31,01 zł -20%
3 dni

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia. Audiobook

Wysyłka w ciągu 24h
3277 zł 49,90 zł -33%
 

Kuba wojewódzki nieautoryzowana autobiografia

Wysyłka w ciągu 24h
Filtrowanie
Marka
cena
sklep
kolor

Jakub Wojewódzki urodził się w 1963 roku w Koszalinie. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale studiów nie ukończył. Dziennikarz telewizyjny, muzyczny, radiowy, prasowy, celebryta, satyryk, publicysta, showman...Od kilku lat jest związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. W 1990 roku został dyrektorem firmy fonograficznej Arston. Nadzorował wydawaniu płyt m.in. Kultu i T.Love. W 1993 roku był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Brał udział w realizacji teledysków muzycznych dla Wilków, Urszuli, Oddziału Zamkniętego, Roberta Janowskiego, Hey, IRY, Golden Life, Róż Europy.

Karierę telewizyjną rozpoczął „Rockandroller” w TVP1. Kolejnym krokiem w jego karierze był program „Halogramy na Polsacie”. Największą rozpoznawalność przyniósł mu jednak udział w programie o międzynarodowej formule „Idol”, w którym występował w roli jurora przez trzy edycje. Od 2002 prowadzi swój autorski program Kuba Wojewódzki. Do 2006 roku program był emitowany przez Polsat, a od 2006 przez stację TVN. Od 2015 jest jurorem programu talent show dla dzieci „Mali giganci”. Był współautorem programów w kilku stacjach radiowych, a także dziennikarzem i redaktorem pism muzycznych.

Był dwukrotnie nominowany do Telekamery (2005, 2009) w kategorii rozrywka. W 2009 roku otrzymał Wiktora w kategorii osobowość telewizyjna. W 2010 roku wziął udział w przedstawieniu teatralnym wystawionym na podstawie filmu Woody’ego Allena pt. Zagraj to jeszcze raz, Sam, gdzie zagrał główną rolę. W 2011 wraz z Krzysztofem Materną napisał scenariusz i wyreżyserował koncert zorganizowany z okazji inauguracji polskiej prezydentury w Unii Europejskiej.

 

Zagrał kilka epizodycznych ról w filmach i serialach, a w 2018 roku ukazała się jego autobiograficzna książka pt. Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia, wydanej przez wydawnictwo Wielka Literaz, wydawnictwo, które również ma na swoim koncie tegoroczny hit A ja żem jej powiedziała Katarzyny Nosowskiej.

Już teraz krytycy wróżą książce Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia sukces sprzedażowy i status bestsellera, ponieważ kontrowersyjny dziennikarz zapowiada, że zdradzi w książce wiele tajemnic z polskiego szołbiznesu.

Copyright 2022 by merlin.pl All right reserved