Informacja
Wszystkie kategorie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie

Hopeless #1

Wróciłam do tej historii po latach i nie potrafię wyrazić, jak bardzo wdzięczna jestem za to wznowienie. Ponowne zmierzenie się z tą historia pozwoliło mi spojrzeć na nią inaczej. Jestem przekonana, że niektóre powieści nie trafiają do nas w dobrym momencie naszego życia. W moim przypadku tak właśnie było z „Hopeless”.

????To książka wypełniona różnymi rodzajami pocałunków – od słodkich, wzbudzających dreszcze po bolesne, pełne smutku pieszczoty. Miłość ma tutaj zupełnie inny odcień – jest przesiąknięta przeszłością, która nigdy nie powinna mieć miejsca. To powracające wspomnienia z dzieciństwa, wyparte przez widok świecących gwiazd, w które wpatrywała się codziennie Sky ✨Kiedy dziewczyna spotyka Holdera, okazuje się, że wszystko, w co kiedykolwiek wierzyła i wszystko, co znała, nie jest prawdziwe.

Mogłabym powiedzieć, że „Hopeless” to piękna książka, ale to nie byłoby idealne określenie. Myślę, że to przede wszystkim książka, która rozrywa serce. Sprawia, że chcesz zwinąć się w kłębek i płakać, bo ból jest zbyt wielki, zbyt przytłaczający, by wyrazić go słowami. Sky i Holder to dla mnie dwie bliźniacze dusze. Oddzielnie są roztrzaskani i poturbowani, razem – tworzą dwie połówki tego samego serca.

Mimo wszystko ta historia jest pełna cudownych, rozgrzewających chwil. Chciałabym zatopić się w takich właśnie momentach i nigdy nie dowiedzieć się o tym, co wydarzyło się w przeszłości. Kocham zwłaszcza początek, kiedy bohaterowie są nieświadomi, co ich czeka.

 

Link: https://www.instagram.com/p/CgmGVIZMVvQ/

Recenzja przygotowana dla Merlin.pl. 
Autor: @filizankazmieta

Copyright 2022 by merlin.pl All right reserved