Księga zaklęć kryształowych
Księga zaklęć kryształowych

Księga zaklęć kryształowych

Autor: Grant Ember
EAN: 9788383010021
Data wydania: 2022
Ilość stron: 288
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Nowość
29.08
PLN
49,40 zł
29,08 zł
Oszczędzasz: 41% (20 zł)
od ręki
Najtańsza wysyłka od: 9,99 zł

Koszt dostawy:

InPost Paczkomaty 24/7 od 9,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 11,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł

Opis produktu

Magiczne właściwości kamieni - zastosuj amulety ochronne i zaklęcia, które pomogą Ci w spełnianiu marzeń i osiągnięciu prawdziwego szczęścia

Fascynacja kryształami, kamieniami szlachetnymi i minerałami towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jedni cenią je za wartość materialną, inni zaś zwracają uwagę na magiczne właściwości kamieni. Okazuje się bowiem, że wykorzystując je w postaci amuletów czy stosując w trakcie rytuałów albo zaklęć, można korzystnie wpłynąć na swoje zdrowie, osiągnąć sukces zawodowy, zdobyć miłość, zapewnić sobie i bliskim ochronę. Zresztą spektrum obszarów ludzkiego życia, na które mogą wpłynąć odpowiednio stosowane kamienie szlachetne, jest olbrzymie. Książka ta odkryje przed tobą fascynujący świat magicznych kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów. Dzięki niej będziesz wiedział, jak zrobić talizman na szczęście, amulet ochronny, pierścionek służący zdrowiu lub wisiorek przyciągający miłość. Poznasz sposoby przygotowania kryształów do magii, a także ich ładowania, oczyszczania i programowania. Czerpiąc z bogatych doświadczeń ezoteryki, rozwiążesz codzienne problemy i przywrócisz swojemu życiu bezcenną równowagę.

Ezoteryka narzędziem do odkrycia magicznych właściwości kamieni

Wszystkie zaklęcia zaprezentowane w tej książce zostały pogrupowane według tematyki. Ułatwi to dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Co ciekawe, mają one postać rymowanych formułek magicznych. Dlaczego? Otóż taka forma - zdaniem Autorki - pomaga szybciej zmaterializować naszą intencję. I choć same słowa pełnią wyłącznie funkcję dodatkowego narzędzia, to wyraźnie aktywizują umysł. Mimo różnorodności opisanych kryształów i minerałów, Autorka w całej książce konsekwentnie określa je mianem kamieni. Ważna uwaga - jeśli praktykujesz uzdrawianie kryształami, pamiętaj, że nie!koniecznie jest to tożsame z magią kryształów. Należy pamiętać, że książka dotyczy przede wszystkim użycia kryształów i kamieni w zaklęciach i rytuałach ze względu na ich właściwości metafizyczne. O ile uzdrawianie kryształami wpływa na zdrowie fizyczne i niektóre dolegliwości emocjonalne, to magia kryształów oddziałuje bardziej na jaźń i obejmuje szerszy zakres zjawisk - w tym nasze otoczenie fizyczne.

Skuteczne zaklęcia i amulety ochronne dla domu i ogrodu

Wbrew obiegowym opiniom ezoteryka ma bardzo praktyczny wymiar. Dlatego magiczne właściwości kamieni wykorzystuje się do przeróżnych celów. Zabezpieczenie domu przed nieproszonymi gośćmi może być jednym z nich. Dzięki magicznym formułom zadbasz również o pozytywną energię w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio umiejscowione i dobrane kamienie sprzyjają też poczuciu wspólnoty i bliskości między członkami rodziny. Z kolei błogosławieństwo dla całego domu zapewnisz dzięki eliksirom. Zresztą eliksiry i esencje kamieni szlachetnych mają wszechstronne i wielorakie zastosowanie, o czym przeczytasz właśnie w tej książce. A przecież jeszcze, stosując magiczne rytuały z wykorzystaniem kryształów, sprawisz, że Twój sen będzie spokojny i regenerujący, a Ty zawsze wypoczęty. Jak widać, spełnianie marzeń i szczęście są możliwe - wystarczy umiejętnie użyć zaklęć z udziałem kamieni szlachetnych, kryształów i minerałów.

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.