Sekretna droga do odkrycia pewności siebie
Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Wydawnictwo: ŚWIAT KSIĄŻKI
EAN: 9788382894738
Data wydania: 2022
Wydawnictwo: ŚWIAT KSIĄŻKI
Nowość
29.97
PLN
37,60 zł
29,97 zł
Oszczędzasz: 19% (7 zł)
24h
Najtańsza wysyłka od: 9,99 zł

Koszt dostawy:

InPost Paczkomaty 24/7 od 9,99 zł
InPost - przesyłka kurierska od 11,99 zł
FedEx - przesyłka kurierska od 12,99 zł

Opis produktu

Szczegóły
Najsilniejszą potrzebą człowieka jest wiara w samego siebie.
Tym stwierdzeniem dr Joseph Murphy otwierał często swoje wykłady. Wiara w siebie nie jest jedyną z naszych potrzeb. Ale jest tą najbardziej pierwotną. Bez zdrowej wiary w siebie, w której pojęciu Murphy dostrzega zdolność do tworzenia rzeczy nowych, żadne przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.
Ta książka mówi o odkrywaniu i budowaniu pewności siebie. Pewność rodzącą się nie tyle z nabytych umiejętności, ile z potencjalnych zdolności. Pewność wynikająca z uświadomienia sobie, że sam twój umysł jest pośrednikiem większych praw i sił, które czynią cię istotą twórczą. Pewność, która nie jest butą czy dumą, ale wartością solidną i trwałą opartą na pracy umysłu, która otworzy nam nowe możliwości. Pewność siebie, która sprzyja budowaniu własnej samooceny i zaufania do samego siebie, a nie słabej i złudnej arogancji.
Recepta na tego rodzaju pewność siebie nie jest tania. Wymaga, pisze Murphy, intencji, poświęcenia, wytrwałości i skupienia. Twój umysł nie wyda owoców bez wysiłku. Ale dzięki nim, jako poszukiwacz, odkryjesz, że masz wszelkie powody, by czuć się pewnie. Ponieważ odkryjesz istnienie większego, nielokalnego umysłu, którego twój własny intelekt jest jedynie przekaźnikiem i środkiem twórczej ekspresji.
Czy jesteś gotów odkryć, kim naprawdę jesteś?
Zdrowa wiara w siebie jest największym wyznacznikiem sukcesu. Ale tak wielu z nas jej brakuje. W The Secret Formula Joseph Murphy, autor przełomowego klasyka The Power of Your Subconscious Mind, ujawnia sposób do wewnętrznego wzmocnienia poczucia własnej wartości: uświadomienia sobie nieskończonych mocy swojego umysłu.
Proste i przekonujące sposoby zebrane w tej książce stanowią plan sekretną formułę dzięki której odkryjesz metafizyczną moc myśli i połączenia twojego umysłu z najwyższą twórczą mocą wszechświata. Kiedy przyswoisz tę prawdę, poznasz siebie i będziesz mógł być tym, kim naprawdę jesteś.
Twoja podświadomość jest w dużej mierze twoim przeznaczeniem pisze popularny mistrz ezoteryki, Mitch Horowitz, we wstępie do książki. A twoje przeznaczenie można ukształtować. The Secret Formula pokazuje, jak to zrobić.

Inne tego autora:

21,49 zł
18,94 zł
od ręki
34,90 zł
22,08 zł
od ręki
34,90 zł
26,15 zł
19,75 zł
17,41 zł
od ręki
21,49 zł
18,94 zł
od ręki
37,00 zł
20,16 zł
od ręki
52,48 zł
46,25 zł
od ręki
37,00 zł
20,02 zł
od ręki
28,71 zł
22,89 zł

Recenzje

Średnia ocena:
Łącznie oddano głosów:
Data ostatniej:

Twoja ocena:

Twoje imię lub pseudonim:
Podaj swój adres e-mail lub zaloguj się, aby brać udział w konkursach dla najlepszych recenzentów.
Twój adres e-mail:
Przed dodaniem recenzji zapoznaj się z regulaminem.