Informacja
Wszystkie kategorie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie

„Piękna katastrofa” – ekranizacja!

„Piękna katastrofa” autorstwa Jamie McGuire zostanie zekranizowana w roku 2023! W głównych rolach zobaczymy Virginię Gardner oraz Dylana Sprouse’a – dwójka młodych, obiecujących aktorów, którzy swym wyglądem bez wątpienia bardzo pasują do książkowych bohaterów.

Co więcej, warto wiedzieć, że reżyserami tej produkcji, zajmą się te same osoby, które dotychczas prowadziły projekt książki „After”.

 

Oficjalny opis:

Abby Abernathy (Virginia Gardner) wie, że chcąc wydostać się z zaklętego kręgu - matka alkoholiczka i ojciec nałogowy hazardzista - musi zdobyć wykształcenie. Wyjeżdża na studia i rozpoczyna nowe życie z dala od domu rodzinnego. Nie pije, nie pali, nie imprezuje. Skupia się wyłącznie na nauce. Nikomu nie wyjawia swojej tajemnicy. Czy uczelniany „bad boy”, jest tym, o kim w tym momencie życia marzy Abby?

Travis Maddox (Dylan Sprouse) w nocy staje się „Wściekłym psem” i uczestniczy w nielegalnych walkach. Zaś w ciągu dnia bryluje na korytarzach kampusu uniwersyteckiego oczarowując wszystkie dziewczyny. One tylko marzą, by być tą jedyną. Tylko Abby nie chce mieć z nim nic wspólnego. Zaintrygowany jej oporem Travis oferuje dziewczynie prosty zakład: jeśli przegra następną walkę, ma szlaban na seks przez miesiąc. Jeśli wygra, Abby będzie musiała mieszkać w jego pokoju przez taki sam okres. Travis nie ma pojęcia, że ​​mroczna przeszłość Abby wkrótce wyjdzie na jaw. I kto wie - może okaże się, że w końcu spotkał godnego przeciwnika.

 

Całkiem nową informacją jest natomiast to, że „Piękna katastrofa” (oraz kontynuacja – „Chodząca katastrofa”: ta sama historia opowiedziana z innej narracji), zostały wznowione nakładem Wydawnictwa Albatros – w związku czym wszyscy fani stwierdzenia „czytanie przed oglądaniem ekranizacji” – będą w stanie na bieżąco zapoznać się z egzemplarzami tej historii, zanim trafi ona na kinowe ekrany.  

Copyright 2022 by merlin.pl All right reserved