Informacja
Wszystkie kategorie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie

Czwarta edycja Nocy Księgarń!

Część z Was pewnie kojarzy już co to jest Noc Księgarń – bo poprzednie trzy edycje sprawiły, że o tym wydarzeniu stało się całkiem głośno. Mówiąc w skrócie: ponad sto księgarń zaprosi swoich czytelników na wieczorne i nocne atrakcje – i nie chodzi tu tylko o możliwość kupna powieści w atrakcyjnych cenach…

Księgarnie stacjonarne dwoją się i troją, by po raz kolejny wymyślić ciekawe atrakcje – organizują spotkania autorskie, panele dyskusyjne oraz różnorakie warsztaty. Część skupia się bardziej na atrakcjach dla dorosłych, część – bardziej na atrakcjach dla dzieci.

Mówiąc w skrócie: będzie się działo!

W tym roku, już 7 października, zachęcamy do tego, abyście wybrali się do pobliskiej księgarni, aby uczestniczyć w tym cudownym wydarzeniu!

I chociaż pełny program poznamy dopiero we wrześniu, patrząc na to, co działo się w poprzednich edycjach, wiadomo już, że warto będzie się udać i spędzić trochę czasu z innymi książkoholikami.

Organizatorem tej akcji jest OSDW Azymut – ale w tym roku wesprze ich między innymi Allegro, Fundacja Wisławy Szymborskiej oraz PWN (który zapewni dodatkowe edukacyjne atrakcje).

Zajrzyjcie do księgarń stacjonarnych po zakładki i pocztówki!

 

Gdzie odbędzie się Noc Księgarń 2022? Sprawdźcie na www.nocksiegarn.pl/ksiegarnie

 

Jeśli jednak nie możecie zjawić się osobiście, wystarczy, że będziecie śledzić krakowskie i warszawskie akcje w Internecie – gdyż tam będą odbywały się transmisje na żywo.

Bawcie się dobrze na jednym z najciekawszych polskich wydarzeń książkowych!

Copyright 2022 by merlin.pl All right reserved