Informacja
Wszystkie kategorie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie

Mróz

Najwięcej wiadomości przekazuje się zwykle w poniedziałek – na znak nowo rozpoczętego tygodnia. Remigiusz Mróz – jeden z najsłynniejszych pisarzy w Polsce, miał jednak inne plany: i swoją wielka nowinę, dotyczącą szczegółów publikacji ostatniej jego książki roku 2022, zapowiedział 25 października, we wtorek.

Sam autor długo nie trzymał nas w niepewności – ledwo 24 października zdążył ogłosić, że w tym roku jeszcze nas czymś zaskoczy, a już dzień później publikował więcej informacji na ten temat. I chociaż wówczas nie podał ani konkretnej daty premiery, ani tytułu, to wprost stwierdził, że książka ta będzie swego rodzaju eksperyment literacki.

Opis książki:

Rewera Opole miała być jednym z najbardziej niezwykłych zespołów w polskiej piłce nożne. Najpierw błyskawicznie przebiła się do głównej, najwyższej klasy rozgrywek, by i w niej odnosić sukces za sukcesem. Niestety, do czasu, gdy wydarzyła się tragedia.

Zawodnicy Rewery Opole wraz z trenerem zginęli w wypadku. Gdy klub stracił trzon swojego zespołu, niebezpiecznie zbliżył się do katastrofy. Nowy trener wyrzucany był z kolejnych klubów, wśród piłkarzy są głównie zwyczajne dzieciaki, amatorzy.

Czy tacy zawodnicy mają szansę w starciu z najlepszymi polskimi piłkarzami? Czy uda im się pozostać w najwyższej lidze?

Wszystkie oczy kibiców zwrócone są na chłopaka, który gra z numerem 15 na koszulce. Marzy on o tym, że stanie się nową gwiazdę na miarę Lewandowskiego. Niestety, popełnia on tragiczną pomyłkę, która może sprawić, że jego kariera się zakończy, a on sam straci życie.

W ofercie Merlina możecie znaleźć wiele książek Remigiusza Mroza – prawnika, który bardziej upodobał sobie powieści od kodeksów, co przyniosło mu milionowe sprzedaże książek. Choć obecnie autor ma dopiero trzydzieści pięć lat, bez wątpienia można podać go jako jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce osobistości: szczególnie, że od roku 2013 wydał ponad trzydzieści książek, z których część dalej króluje na listach bestsellerów.

 

Copyright 2022 by merlin.pl All right reserved